SFSDT-15-28-G-08.66-D-NDS
Part Number:
SFSDT-15-28-G-08.66-D-NDS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.722' (219.96mm, 8.66")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)