SFSDT-15-28-G-09.84-SR
Part Number:
SFSDT-15-28-G-09.84-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.820' (249.94mm, 9.84")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)