SFSDT-15-30-G-03.93-DR-NDS
- Part Number:
- SFSDT-15-30-G-03.93-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.93")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)