SFSDT-30-30-G-35.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-30-30-G-35.50-DR-NDX
- Length :
- 2.96' (901.70mm)
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)