SFSDT-05-28-G-06.77-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-05-28-G-06.77-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.564' (171.96mm, 6.77")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)