SFSDT-05-28-H-06.69-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-05-28-H-06.69-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.558' (169.93mm, 6.69")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)