SFSDT-05-28-H-08.25-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-05-28-H-08.25-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.688' (209.55mm, 8.25")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)