SFSDT-05-30-G-03.35-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-05-30-G-03.35-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.279' (85.09mm, 3.35")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)