SFSDT-05-30-G-04.75-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-05-30-G-04.75-DR-NUS
- Length :
- 0.396' (120.65mm, 4.75")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)