SFSDT-05-30-G-07.80-D-NDX
- Part Number:
- SFSDT-05-30-G-07.80-D-NDX
- Length :
- 0.650' (198.12mm, 7.80")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)