SFSDT-35-30-G-03.25-DL-NDS
Part Number:
SFSDT-35-30-G-03.25-DL-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
70
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)