SFSDT-40-28-G-03.25-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-40-28-G-03.25-DR-NUS
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)