IDSD-26-S-10.00-T-P26-G-ST2-B02
- Part Number:
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 52
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)