SFSDT-10-28-G-12.50-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-10-28-G-12.50-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
1.04' (317.50mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)