SFSDT-40-28-G-11.00-S
- Part Number:
- SFSDT-40-28-G-11.00-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)