SFSDT-45-28-G-10.00-SR
Part Number:
SFSDT-45-28-G-10.00-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
90
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)