SFSDT-25-28-G-03.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-25-28-G-03.50-DR-NDX
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)