SFSDT-25-28-H-06.50-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-25-28-H-06.50-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)