IDSD-25-D-11.00-T-G-RW-R
- Part Number:
- IDSD-25-D-11.00-T-G-RW-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)