IDSS-12-D-05.91-T-P01-G-RW
- Part Number:
- IDSS-12-D-05.91-T-P01-G-RW
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Position #1 Polarization, Reverse Wiring
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)