IDSD-08-S-50.00-T-P01-G-ST2-B15
Part Number:
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
4.17' (1.27m)
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)