IDSD-10-S-03.50-T-G-ST4
Part Number:
IDSD-10-S-03.50-T-G-ST4
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)