6QCD-052-07.88-SED-TED-1
- Part Number:
- 6QCD-052-07.88-SED-TED-1
- Description:
- 0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
- Features :
- Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.657' (200.15mm, 7.88")