DF1B-14S-2.5R
Part Number:
DF1B-14S-2.5R
Description:
CONN RCPT HSG 14POS 2.50MM
In Stock:
62
Color :
White
Connector Type :
Receptacle
Contact Termination :
Crimp, IDC
Number of Positions :
14
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.098" (2.50mm)