DF1B-11S-2.5R
Part Number:
DF1B-11S-2.5R
Description:
CONN RCPT HSG 11POS 2.50MM
In Stock:
88
Color :
White
Connector Type :
Receptacle
Contact Termination :
Crimp, IDC
Number of Positions :
11
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.098" (2.50mm)