DF1-12S-2.5C
Part Number:
DF1-12S-2.5C
Description:
CONN SOCKET HSG 12POS 2.50MM
Color :
Brown
Connector Type :
Socket
Number of Positions :
12
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Pitch :
0.098" (2.50mm)