DF1-7S-2.5C
Part Number:
DF1-7S-2.5C
Description:
CONN SOCKET HSG 7POS 2.50MM
Color :
Brown
Connector Type :
Socket
Contact Termination :
Crimp
Number of Positions :
7
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Pitch :
0.098" (2.50mm)