DF57AH-5S-1.2C(10)
Part Number:
DF57AH-5S-1.2C(10)
Description:
CONN RCPT HSG 5POS 1.20MM
Color :
White
Connector Type :
Receptacle
Number of Positions :
5
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.047" (1.20mm)