DF50A-13S-1C
Part Number:
DF50A-13S-1C
Description:
CONN SOCKET HSG 13POS 1.00MM
Number of Positions :
13
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.039" (1.00mm)