DF62WC-4S-2.2C
Part Number:
DF62WC-4S-2.2C
Description:
CONN SKT HSG 4POS 2.20MM
Number of Positions :
4
Operating Temperature :
-35°C ~ 105°C
Pitch :
0.087" (2.20mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)