DF62WC-3S-2.2C
Part Number:
DF62WC-3S-2.2C
Description:
CONN SKT HSG 3POS 2.20MM
In Stock:
85
Number of Positions :
3
Operating Temperature :
-35°C ~ 105°C
Pitch :
0.087" (2.20mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)