DF19G-20S-1C(06)
Part Number:
DF19G-20S-1C(06)
Description:
CONN PLUG HSG 20POS 1.00MM
In Stock:
5
Color :
Beige
Connector Type :
Plug
Number of Positions :
20
Pitch :
0.039" (1.00mm)