DF14-10S-1.25C(10)
Part Number:
DF14-10S-1.25C(10)
Description:
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Color :
Beige
Connector Type :
Receptacle
Contact Termination :
Crimp
Number of Positions :
10
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)