DF50A-15S-1C
Part Number:
DF50A-15S-1C
Description:
CONN SOCKET HSG 15POS 1.00MM
In Stock:
75
Number of Positions :
15
Operating Temperature :
-35°C ~ 85°C
Pitch :
0.039" (1.00mm)