G125-3042696L4
Part Number:
G125-3042696L4
Description:
CONN HDR HSG 26POS 1.25MM
In Stock:
92
Connector Type :
Header
Fastening Type :
Latch Lock
Features :
Potting Wall
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
26
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)