G125-3041296L0
Part Number:
G125-3041296L0
Description:
CONN HDR HSG 12POS 1.25MM
In Stock:
248
Connector Type :
Header
Features :
Potting Wall
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
12
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)