G125-3241096M3
Part Number:
G125-3241096M3
Description:
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
In Stock:
26
Color :
Green
Connector Type :
Plug
Fastening Type :
Screw Lock
Features :
Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
10
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)