G125-3240696M3
Part Number:
G125-3240696M3
Description:
CONN PLUG HSG 6POS 1.25MM
In Stock:
92
Color :
Green
Connector Type :
Plug
Fastening Type :
Screw Lock
Features :
Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
6
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)