G125-224269600
Part Number:
G125-224269600
Description:
CONN RCPT HSG 26POS 1.25MM
Number of Positions :
26
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)