G125-2242096F3
Part Number:
G125-2242096F3
Description:
CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
In Stock:
396
Features :
Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Number of Positions :
20
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)