G125-3242696M2
Part Number:
G125-3242696M2
Description:
CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
In Stock:
310
Color :
Green
Connector Type :
Plug
Fastening Type :
Screw Lock
Features :
Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
26
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)