G125-3242096M1
Part Number:
G125-3242096M1
Description:
CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
In Stock:
493
Color :
Green
Connector Type :
Plug
Fastening Type :
Screw Lock
Features :
Threaded Inserts
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
20
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
0.049" (1.25mm)
Row Spacing :
0.049" (1.25mm)