6QCD-052-10.00-SBR-TBL-1
- Part Number:
- 6QCD-052-10.00-SBR-TBL-1
- Description:
- 0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
- Features :
- Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")