6QCD-078-11.81-SBR-TBL-1
- Part Number:
- 6QCD-078-11.81-SBR-TBL-1
- Description:
- 0.635 MM HIGH-SPEED RIBBON COAX
- Features :
- Pin Assignment: 1:1, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")