SFSD-10-28-H-03.85-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-10-28-H-03.85-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.321' (97.79mm, 3.85")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)