TFSD-07-28-G-06.01-D-NDS
- Part Number:
- TFSD-07-28-G-06.01-D-NDS
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.501' (152.65mm, 6.01")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)