FFSD-13-D-03.15-01-N-RW-R
Part Number:
FFSD-13-D-03.15-01-N-RW-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.263' (80.01mm, 3.15")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)