45110-010030-7700/10-H-24
Part Number:
45110-010030-7700/10-H-24
Description:
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-H
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
2.00' (609.60mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)