TFSD-05-30-G-07.90-D-NDX
- Part Number:
- TFSD-05-30-G-07.90-D-NDX
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.658' (200.66mm, 7.90")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)