TFSD-06-30-G-03.25-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-06-30-G-03.25-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)